Dřevěné suvenýry

Hledáte vhodný dárek pro vaše děti nebo třeba kolegy? Dřevěné hračky jsou originálním řešením. Udělejte radost něčím novým. V široké nabídce můžete vhodně zvolit předmět podle zájmu obdarovávaného. Ručně zpracované dřevo v přírodní barvě navozuje nostalgickou atmosféru. Dobře působí v jakémkoli interiéru. Vhodně doplní sběratelskou poličku stejně tematicky laděných předmětů nebo zafunguje jako poutavá novinka.

Pamětníci, milovníci automobilů nebo obdivovatelé nedávné historie jistě ocení dokonale zpracovaný model auta Velorex, v nabídce je i nádherná bugatka, nebo o něco mladší čtyřkolka. Nesmí chybět ani motorka nebo traktor. Cyklisty jistě potěší klasické kolo nebo historický kostitřas.

Dřevěné hračky a suvenýry jsou pečlivě vypracované do detailu. Povrch dřeva je ošetřen pouze tak, aby vynikla přirozená kresba dřeva. Výrobky nestárnou, nevyžadují údržbu a zachovávají si svůj jedinečný vzhled. Velkou výhodou je i cena. Přes péči, která je věnována výrobě každého kousku, se částka drží na velmi příznivé úrovni. Vytvořte si celou sbírku. Udělejte radost svým blízkým a udělejte radost i sobě! Jsme si jisti, že modely aut, motorek či strojů vás okouzlí.

 
230
3901230390

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem