Soustružení dřeva na zakázku

Máte specifické požadavky na finální výrobek? Obraťte se na nás.


 +420 388 431 060 nebo +420 602 495 609,

případně napište na e-mail vlcek.jiri@iol.cz


         

Naše dílna disponuje profesionálním vybavením. Pro truhlářské a nábytkářské dílny jsme schopni přesně podle zadání připravit spojovací a vyspravovací materiál jakéhokoli typu. Zabýváme se také výrobou úchytů nebo dalších okrasných dílů.

Pro zadané výrobky vám můžeme vždy nabídnout:

  • Výhradně kvalitní materiál
  • Přísné dodržování technologií výroby
  • Krátké dodací lhůty
  • Velmi příznivou cenu

V našem portfoliu najdete ucelenou nabídku zboží pro potřeby výroby nebo restaurování nábytku či dřevěných konstrukcí. Jsme přístupni individuálnímu jednání a naši práci i čas přesně přizpůsobíme vašim potřebám. 

vlcek-gula-01 vlcek-gula-02 vlcek-gula-03 vlcek-gula-04 vlcek-gula-05

 

Spojovací materiál

V oblasti spojovacího materiálu jsou nejčastěji poptávanými produkty lamely, kolíky, tyčovina, lodičky, zaslepovací zátky.

Jsme si jisti, že právě tento drobný spojovací materiál vám může velmi usnadnit práci. Pro spojování aglomerovaných materiálů i masivu se můžete spolehnout na přesné rozměry, dostatečnou pevnost i správnou kresbu dřeva. Pro zapravování vad ve dřevě se vám lépe povede vrátit celistvost deskám ve velkých plochách i v malých detailech.


  zakazkove-soustruzeni-dreva-1

Soustružené úchyty a zdobné prvky

Rovněž jsme připraveni vám dodat díly vhodné pro doplnění nebo zdobení. Soustružené koule, soustružené věšáky i další zajímavé prvky vám dovolí lépe pracovat s vaší fantazií a splnit představy o budoucím vybavení i vašim zákazníkům.

Kdykoli se na nás obraťte. Rádi vám přestavíme kompletní portfolio našich výrobků nebo s vámi dohodneme výrobu dřevěných soustružených dílů podle individuálního zadání. Cenovou kalkulaci pro vás připravíme zdarma.


 zakazkove-soustruzeni-dreva-2


 

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím emailu vlcek.jiri@iol.cz,

nebo na telefonních číslech +420 388 431 060 nebo +420 602 495 609.